tag.antprofitools.cz
deň otcov 2022 náradie

TAG Wolframová bruska pro optimální TIG sváření

  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
  • Doprava nad 5 000Kč zdarma
  • Záruční a pozáruční servis
  • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

TAG Wolframová bruska pro optimální TIG sváření

Je jedinečný mokrý wolframový nástroj na broušení elektrod a nabízí ty nejpreciznější způsoby připravování wolframových elektrod pro TIG sváření.


Je konstruovaný s unikátně jednorázovým kontejnerem, který automaticky sbírá všechny toxické části prachu, eliminuje potřebu pro oddělení extrakčních systémů. Kontejner může být také bezpečně likvidovaný v souladu s legislativou. 


Precizní uhel je prvořadým na produkování vysoké kvality svarových švů a také zvyšuje počet mezi broušením, také zlepšuje produktivitu a prodlužuje život elektrody. 


Jednoduché na vytváření přesně požadovaného uhlu. Jedinečný digitální displej a speciální zamykací zařízení umožňuje uživateli, aby byl v přesné pozici elektrody, a broušení je zabezpečené ve správném směru podél elektrody. 


Patentovaná mokrá bruska Pro Point Plus je cestou k ekologickému způsobu perfektního broušení, přesných úhlů wolframových elektrod - a tím dokonalé svařování metodou TIG nebo plazmou. Pro Point Plus je konstruován s unikátním odpadním kontejnerem, který automaticky sbírá všechny toxické částice prachu, čímž eliminuje potřebu samostatného výfukového systému. Mokré broušení za studena v kombinaci s diamantovými kotouči s vysokou rychlostí broušení zaručuje, že wolframová elektroda má vždy leštěný a rovný povrch. Pro Point Plus je dodáván s řezacím kolem, který umožňuje řezání elektrod až 10mm, ideální pro orbitální svařování. K dispozici v napájení 110v nebo 220v


Klíčové faktory

  • 3 brusné pozice na brusných kotoučích, prodlužuje životnost kotouče
  • Podélné broušení elektrod pro nejlepší výsledky
  • Chladné mokré broušení kombinované s diamantovým kotoučem, vysoká brusná rychlost zajišťuje, že wolframové elektrody mají vždy lesklý a hladký povrch 
  • Jednoduchá, bezpečná likvidace hazardního brusného prachu ve vyměnitelné kazetě 
  • Digitální nastavení uhlu pro rychlost práce a opakování přesnosti

TAG úkosovačky a potrubářské nářadí

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
ant-na-facebooku Katalogu potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

tag sumár produktov
Služby pro vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In