tag.antprofitools.cz
deň otcov 2022 náradie

TAG Nafukovací potrubní zátky od 2 "do 24" (50 až 610 mm).

 • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
 • Doprava nad 5 000Kč zdarma
 • Záruční a pozáruční servis
 • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

TAG Nafukovací potrubní zátky od 2 "do 24" (50 až 610 mm).

V akci můžete kombinovat formovací vaky: řady Rapid Purge (RP), řady PB, a tepelně odolnou řadu HR.

Dvojité nafukovací potrubní zátky pro vytvoření čistého prostředí v troubě při svařování. Velikost od 2 "do 24" (50 až 610 mm).
Mohou být použity pro 90% tradičních svarů trubek na proplachovací aplikace, aby poskytly kvalitní svár. TAG nafukovací vaky jsou rychlé a jednoduché k použití, poskytují velmi rychlé pročištění prostoru svaru. Design zařízení umožňuje používat malé množství plynu na vyčištění prostoru svaru. Rovněž dochází k úspoře času a plynu. Návratnost investice může být dosaženo již při jednom nebo dvou svarech. Tyto systémy mohou být použity znovu a znovu za velmi krátkou dobu.

Výhody:

 • Výrazně snižuje čas na přípravu, co vědět k úsporám nákladů na pracovní sílu.
 • Doba přípravy při 4 " trubce = 1:30 minut; Doba přípravy při 8 " trubce = 4 minuty; Doba přípravy při 12 "trubce = 8min;
 • Připravenou k použití se systém připojí k plynu. Možnost vybrat si průtok až do 20l za minutu prostřednictvím předem nastaveného odvzdušňovacího ventilu;
 • Regulace tlaku plynu;
 • Rychlá a snadná instalace zjednodušuje inertní čištění plynem;
 • Tepelně odolná až do 70 ° C;
 • Objem použitého plynu je menší než 2 ", což vyžaduje pro běžné formy přečištění;
 • Světlý pás umožňuje obsluze najít střed svaru bez námahy.

Systém fungování:
Nafukovací systém vyráběný firmou TAG jsou navrženy na principu využití dvou nafukovacích vaků k vytvoření těsnění po obou stranách svaru. Dostatečně daleko od svaru, aby nedošlo k poškození teplem, ale zároveň dostatečně blízko, aby spoje poskytovaly nejrychlejší čas na svařování. Tyto vaky jsou propojeny zesílenou trubicí.

V prvním kroku se nafukovací vaky vloží do otvoru svařovaných potrubí a vystředí se pomocí světelného pásu, který se umístí do středu svaru.

Při spuštění plynu se vaky nafouknou a po dosažení potřebného tlaku ventil uvolní plyn do komory svaru, sloužící k očištění meziprostoru svaru. Oxygen je tak odstraněn z komory přes výfukové trubice. Používá se ve spojení s TAG kyslíkovými monitory pro identifikaci, když je požadovaná nízká úroveň kyslíku. Po skončení procesu jsou nafukovací vaky vyfouknuté uvolněním od přívodu plynu.

TAG úkosovačky a potrubářské nářadí

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
ant-na-facebooku Katalogu potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

tag sumár produktov
Služby pro vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In